Plazma3

CERTYFIKAT PLASMAGE

Dziś powszechnie ocenia się ludzi również pod tym względem, na ile dbają o siebie samych. Jest to mocno wdrukowany w naszą kulturę trend nakazujący nam zdrowe (i piękne) życie. A nasza twarz jest szczególnie narażono na różnego typu estetyczne przypadłości. Ilość możliwych wad i schorzeń, które mogą na niej wystąpić lub się odbić jest całkiem spora. Od powszechnie kojarzonych takich jak trądzik, kępki żółte czy włókniaki, zmarszczki oraz blizny, a nawet rozstępy, czyli głębokie ubytki w warstwie podskórnej, po różnego typu odbarwienia, jak plamy (od jasnopomarańczowych nawet po brązowe), zmarszczki, opadające powieki.
Wiele z tych przypadłości to efekt niewłaściwej diety, stresu, nieodpowiedniej higieny, co nie zawsze oznacza zaniedbanie. Problem polega jednak na tym, że nawet poprawa w sposobie odżywiania czy w trybie życia, na ten bardziej korzystny dla naszego samopoczucia, nie oznacza, że rozstępy się same wypełnią, zmarszczki wygładzą, powieki odświeżą blask spojrzeniu, a brodawki… znikną! Trzeba jednak udać się do specjalisty – lekarza.

Nie oznacza to, że koniecznymi są od razu inwazyjne zabiegi chirurgiczne. Drogą pośrednią i najwłaściwszą jest zastosowanie nowoczesnych zabiegów, również tych nieinwazyjnych. Lecz czy można mieć zaufanie do ich efektywności? Dziś na szczęście już tak. Przykładem może być urządzenie Plasmage, z pogranicza prawdziwego cudu technologii pracy ze skórą ludzką.
Plasmage to wytwór włoskiej myśli technicznej, całkowicie bezbolesne, bez pozostawienia jakichkolwiek widocznych uszkodzeń skóry (sic!).

Plasmage to szeroka gama zabiegów – zakres działań Plasmage:
– opadanie powiek (blefaroplastyka, nieinwazyjna chirurgia powiek),
– zabiegi przeciwstarzeniowe skóry (zmarszczki),
– usuwanie przebarwień (dyschromia),
– rozstępy pociążowe,
– usuwanie: włókniaki, kępki żółte, znamiona, zrogowacenia, brodawki, plamy soczewitowate, angioma, teleangiektazje,
– trądzik (poprawienie wyglądu skóry potrądzikowej i leczenie trądziku bez środków farmakologicznych).

Sekret plazmy – jak to działa?
W zabiegach z użyciem Plasmage nie używa się środków farmakologicznych. Gdzie tkwi sekret? Jest nim plazma, czyli wiązka zjonizowanego gazu. Plazma jest to energia, jaką możemy obserwować podczas wyładowań atmosferycznych, jednak kontrolowana przez człowieka przy użyciu najnowszej technologii, z której korzysta medycyna estetyczna. Urządzenie kieruje plazmę precyzyjnie na problematyczne miejsce na skórze, za pomocą specjalnie zaprojektowanych końcówek, pełniących różne zadania w zależności od prawdziwych potrzeb Pacjenta. Zmiany skórne pod wpływem energii znikają ze powierzchni twarzy. Leczenie tkanki odbywa się bez efektu ablacji na skórze. Nie ma krwawienia i bólu – technologia Plasmage całkowicie to wykluczyła, ofiarowując pacjentom najwyższy komfort zabiegowy.

PRZECIWWSKAZANIA
Urządzenie musi być używane zawsze pod nadzorem lekarza.
Pacjenci, którzy nie powinni być poddawani zabiegom:
-Pacjenci kardiologiczni
-Pacjenci z rozrusznikami serca lub innymi aparatami elektronicznymi (np. urządzeniami
akustycznymi, itp.)
-Pacjenci mający metalowe implanty w pobliżu miejsca przeprowadzania zabiegu
-Kobiety w ciąży lub karmiące piersią
-Pacjenci leczeni lekami przeciwzakrzepowymi
-Osoby nieletnie (zbyt młode)
Ponadto, nie należy korzystać z urządzenia w przypadku guzów złośliwych, takich jak czerniak, rak skóry, etc.

SKUTKI UBOCZNE
Skutkiem ubocznym może być zaczerwienienie i/lub obrzęk wokół miejsca, w którym przeprowadzono zabieg.

Pacjent 1. PRZED i PO zabiegu PLASMAGE

pacjent 1 plasmage

Pacjent 2. PRZED i PO zabiegu PLASMAGE

pacjent 2 plasmage