Szanowni Państwo,

jesteśmy specjalistami ze szczyptą historii. Nasz gabinet dotychczas mieścił się w Wieży Widokowej – dawniej Domu Rybaka na 2. piętrze we Władysławowie. Nasza nowa lokalizacja mieści się przy ul. Rybackiej 8B, bardzo blisko Wieży.
Chcąc świadczyć usługi na najwyższym poziomie, dokonaliśmy znaczących inwestycji w nowoczesny sprzęt: zakupiliśmy mikroskop stomatologiczny do niezwykle precyzyjnej pracy podczas leczenia kanałowego, a także uruchomiliśmy ultranowoczesną pracownię RTG, w której wykonujemy zdjęcia pantomograficzne i cefalometryczne. Wykonujemy RTG nie tylko dla naszych Pacjentów, lecz również na zlecenia współpracujących z nami gabinetów – dentystycznych i laryngologicznych.
Zapraszamy do trzech specjalistycznych gabinetów dentystycznych i jednego dedykowanego higienizacji. Nowoczesna architektura i przestrzenne rozwiązania sprzyjające wygodzie są do Państwa dyspozycji już od 22 maja 2015 r. Jesteśmy nie tylko wysoko wyspecjalizowanym zespołem. Cechuje nas otwartość na komunikację z Pacjentem – również w języku kaszubskim. Doradzamy, leczymy i dbamy o Państwa piękne i zdrowe uśmiechy.
Serdecznie zapraszamy do nowej odsłony gabinetu, którego jakość znają Państwo od 1987 roku. Będzie nam miło Państwa ugościć i zadbać o zdrowy uśmiech!
Do zobaczenia przy ul. Rybackiej 8B.