STOMATOLODZY

J. Dziarnowska

Janina Labuda-Dziarnowska

specjalista ortodonta

Lekarz dentysta i specjalista stomatologii ogólnej i ortodoncji. Ukończyła studia na Akademii Medycznej w Gdańsku w 1987 r. Dyplom I stopnia specjalizacji ze stomatologii ogólnej uzyskała w 1992 r., dyplom specjalisty II stopnia z ortodoncji uzyskała w 1998 r. Od wielu lat jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego i członkiem Amerykańskiego Stowarzyszenia Ortodontów IAO. W ciągu blisko 30 lat odbyła wiele kursów zawodowych z zakresu ortodoncji, protetyki, chirurgii i stomatologii. Członek PASE – Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej.
„Moja praca jest moją pasja i wielką miłością. Kocham stomatologię i moich Pacjentów” – to jej motto każdego dnia pracy. Specjalizuje się w medycynie estetycznej.

ZOBACZ CERTYFIKATY

E. Kubik

Edyta Kubik

lekarz dentysta

Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku z 1998 roku. Stale dba o podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach. Specjalizuje się w medycynie estetycznej.

ZOBACZ CERTYFIKATY

K Szlagowska

Karolina Szlagowska

lekarz dentysta

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. W pracy zawodowej swoje zainteresowania kieruje w stronę profilaktyki stomatologicznej, stomatologii zachowawczej, endodoncji i pedodoncji. Stale poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w konferencjach stomatologicznych, jak i zgłębiając literaturę fachową. Posiada wiele cierpliwości i empatii dla swoich pacjentów, zaskarbiając sobie tym ich zaufanie. Aktywna, ambitna, pełna optymizmu i zaangażowania we własną pracę.

I. Cybulska

Izabela Cybulska

lekarz dentysta

Ukończyła Akademię Medyczną w Gdańsku w 2007r. Pasjonuje się endodoncją mikroskopową i protetyką. Zagadnienia estetyki w stomatologii pogłębiała już na studiach w kole naukowym przy Katedrze Stomatologii Zachowawczej. Cechuje ją dokładność i precyzja, co sprawia, że uśmiech jej pacjentów jest jeszcze piękniejszy. W wolnym czasie podróżuje i jeździ na wycieczki rowerowe z rodziną. Specjalizuje się w medycynie estetycznej.

ZOBACZ CERTYFIKATY

P. Piróg

Paweł Piróg

lekarz dentysta

Dr n. med. Paweł Piróg jest absolwentem Wydziału Stomatologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończył studia doktoranckie w Zakładzie Propedeutyki i Profilaktyki Stomatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i obronił pracę doktorską dotyczącą najnowszych metod diagnostycznych w protetyce stomatologicznej. Na swoje innowacyjne badania otrzymał stypendium Marszałka Województwa Mazowieckiego.
Specjalizant w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
W trakcie Studiów Master z Implantologii i Periodontologii Univeristy for Digital Technologies in Medicine&Dentistry w Luxembrurgu.
W praktyce zawodowej zajmuje się implantologią oraz kompleksowym leczeniem protetycznym wykorzystując techniki minimalnie inwazyjne. Swoją wiedzę, zwłaszcza w dziedzinie chirurgii, implantologii i protetyki stale pogłębia, uczestnicząc w licznych kursach, konferencjach i szkoleniach w kraju i za granicą.
Posiadacz Certyfikatu Umiejętności w Dziedzinie Implantologii Stomatologicznej nadanego przez Kapitułę ds. Umiejętności Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej, będącym najważniejszym dokumentem w tej dziedzinie, honorowanym w Polsce. Certyfikat jest zgodny z rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie umiejętności z zakresu węższych dziedzin medycyny z 2009 r.
Jest autoryzowanym lekarzem systemu implantologicznego Osstem oraz członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej OSIS. Pasjonat swojego zawodu.

ZOBACZ FILM

W Grabe

Wojciech Grabe

specjalista chirurgii stomatologicznej

Jestem lekarzem stomatologiem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, również w prywatnej praktyce, specjalistą II stopnia chirurgii stomatologicznej, absolwentem Akademii Medycznej / obecnie Uniwersytetu Medycznego/ w Gdańsku, byłym asystentem Zakładu Stomatologii Dziecięcej i Chorób Błon Śluzowych Jamy Ustnej, Kliniki Chirurgii Szczękowo- Twarzowej oraz Wojewódzkiej Przychodni Stomatologicznej w Gdańsku. Oprócz pracy w jednostkach naukowo-dydaktycznych w swoim dorobku mam m.in. ukończone studia podyplomowe na Wydziale Ekonomii i Zarządzania Politechniki Gdańskiej z zakresu zarządzania małą firmą medyczną , sześcioletnią współpracę z firmą 3M jako konsultant działu stomatologicznego Firmy, prowadząc szkolenia w postaci wykładów i kursów dla lekarzy stomatologów i studentów stomatologii na terenie całego kraju i w większości uczelni stomatologicznych. Ponadto przez kilka lat byłem redaktorem prowadzącym wymiennokartkowy „Sukces prywatnej praktyki stomatologicznej. Poradnik dla Lekarzy Stomatologów Prywatnie Praktykujących i Niepublicznych ZOZ” Wydawnictwa Dr Josef Raabe Spółka Wydawnicza Sp. z o.o. Warszawa. Mam także na swoim koncie dokonań opracowanie katalogu punktowej wyceny pracy lekarza stomatologa, będącego podstawą do opracowania rozliczeń świadczeń stomatologicznych w ramach zatrudniania kontraktowego w Polsce, a także systemu rozliczeniowego stomatologicznego programu ubezpieczeniowego DentaPlan będącego w swoim czasie w ofercie PZU. Jestem również czynnie zaangażowanym członkiem samorządu lekarskiego, w którym przez III kadencje pełniłem różne funkcje na szczeblu okręgowym i krajowym.

Paulina Jeszka

Paulina Mendocha-Jeszka

lekarz dentysta

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Pełna entuzjazmu i pasji. W pracy zawodowej swoje zainteresowania kieruje w stronę profilaktyki stomatologicznej, ortodoncji, chirurgii stomatologicznej oraz medycyny estetycznej. Poza pracą stomatologa miłośniczka nurkowania, kitesurfingu oraz trekkingu.

ZOBACZ CERTYFIKATY

Beata Klimczak

Beata Klimczak

lekarz dentysta

Lekarz stomatolog AMG-Gdańsk z wieloletnim doświadczeniem. Wykonuję zabiegi z zakresu endodoncji, stomatologii zachowawczej, chirurgii, protetyki. Cieszy mnie pacjent zadowolony z pełnym uśmiechem.

Natalia Krotenko

Nataliia Krotenko

lekarz dentysta

W 2003 roku ukończyłam National Medical University o.o w Kijowie. W swoim zawodzie lekarza dentysty kieruję się indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Posiadam specjalizację ze stomatologii zachowawczej oraz protetyki. Praktykuję także chirurgię stomatologiczną oraz kosmetologię estetyczną. Stale poszerzam swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w kursach oraz szkoleniach. Posiadam liczne certyfikaty.

Sara Ludwiniak

Sara Ludwiniak

lekarz dentysta

Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku. W pracy zawodowej swoje zainteresowania kieruje w stronę endodoncji mikroskopowej, stomatologii zachowawczej, profilaktyki i pedodoncji. Dokładna, cierpliwa i empatyczna lekarka, która pogłębia swoją wiedzę na licznych szkoleniach i konferencjach stomatologicznych.

Tomasz Lisiecki

lekarz stomatolog

Absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku. Ćwierć wieku w gabinecie stomatologicznym. Setki implantów, usuniętych chirurgicznie zębów mądrości, zaprojektowanych i wykonanych prac protetycznych. Rozległych, zaawansowanych technologicznie. Jestem do Państwa dyspozycji! … chyba, że mój motocykl zawiezie mnie poza horyzont. Albo zapomniany przez wszystkich tunel kolejowy, bunkier czy inny świadek historii, zatrzyma na jeszcze jedną noc.

HIGIENISTKI DENTYSTYCZNE

Bożena Rabcewicz

Bożena Rabcewicz

higienistka dentystyczna

Dyplomowana higienistka stomatologiczna. Ukończyła Akademię Medyczną w Gdańsku na kierunku higiena stomatologiczna w 2006r. W pracy zawodowej zajmuję się profilaktyką i higieną jamy ustnej, przeprowadzając profesjonalne zabiegi higienizacyjne. Aktywnie zajmuje się również wybielaniem zębów żywych. Wiedzę zdobytą na studiach uaktualnia uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Zawsze dba o komfort i dobre samopoczucie swoich Pacjentów. Z dużym zaangażowaniem i precyzją przeprowadza zabiegi higienizacyjne.

D. Kanafa

Dorota Kanafa

higienistka dentystyczna

Dyplomowana higienistka stomatologiczna. Uwielbia pracę z pacjentami. Realizuje się życiowo oraz zawodowo pracując z pacjentami. Zawsze służy pomocą. Miła, sympatyczna, uśmiechnięta.

Paulina Florek

Paulina Florek

higienistka dentystyczna

Dyplomowana higienistka stomatologiczna. Zrównoważona, dająca poczucie bezpieczeństwa pacjentom.

Małgorzata Witkowska

Małgorzata Witkowska

higienistka dentystyczna, recepcjonistka

Dyplomowana higienistka stomatologiczna z dużą pasją i zaangażowaniem do pracy. Uśmiechnięta, spokojna i życzliwa.

Katarzyna Wozniak

Katarzyna Woźniak

higienistka dentystyczna

Jestem dyplomowaną higienistka stomatologiczną. Z pasją wypełniam swoje obowiązki. Jestem pomocna i uśmiechnięta. Praca z dziećmi jest moim spełnieniem zawodowym. Interesuję się historią Polski. Wolny czas spędzam uprawiając sport i czytając ciekawą lekturę. Morsuję z klubem Disco Morsy.

Katarzyna Gorazdowska 2

Katarzyna Gorazdowska

higienistka dentystyczna

Jestem higienistką stomatologiczną od 20 lat związaną ze stomatologią. Mam również doświadczenie jako asystentka chirurgiczna, periodontologiczna i ortodontyczna. Pozwala mi to „szerzej spojrzeć na pacjenta”. Moja pasją jest sport. Pływam, biegam i pedałuję w grupie rowerowej MTB Klif Chłapowo.

Katarzyna Wozniak 2

Katarzyna Woźniak

higienistka dentystyczna

Jestem licencjonowaną higienistką stomatologiczną. Ukończyłam Akademię Medyczną w Gdańsku w 2005r. Na kierunku Higiena Stomatologiczna. Doświadczenie w zawodzie zdobyłam pracując wcześniej w Gabinecie Stomatologicznym w Trójmieście. Obecnie pracuje jako asystentka stomatologiczna. W pracy stawiam przede wszystkim na profesjonalizm, jak również na dobrą atmosferę. Prywatnie interesuję się fotografią, uwielbiam czytać książki, szczególnie kryminały i długie spacery z moim psem.

Kamila Lawniczak

Kamila Ławniczak

higienistka dentystyczna

Dyplomowana higienistka stomatologiczna. Ambitna, aktywna i zaangażowana we własna pracę. Zapewnia pacjentom najwyższy poziom usług profilaktycznych i dentystycznych. W gabinecie czynnie asystuje lekarzom przy zabiegach protetycznych, endodontycznych, chirurgicznych, pedodontycznych oraz stomatologii zachowawczej.

ZOBACZ CERTYFIKATY

ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNE

L. Trendel

Lucyna Trendel

asystentka stomatologiczna

Dyplomowana asystentka stomatologiczna. Jest sumienną i cierpliwą osobą. Praca, którą wykonuje jest jej pasją. W gabinecie czynnie asystuje przy zabiegach ortodontycznych, protetycznych i endodontycznych z użyciem mikroskopu. Czerpie przyjemność z niesienia pomocy innym, tak, aby zapewnić pacjentom najwyższy poziom usług dentystycznych.

ZOBACZ CERTYFIKATY

I. Wróblewska

Iwona Wróblewska

asystentka stomatologiczna

Dyplomowana asystentka stomatologiczna. W zawodzie asystentki pracuje 8 lat. Jest staranna i pracowita. Pracuje na 4 ręce z lekarzem dentystą. Asystuje przy pracy z mikroskopem.

ZOBACZ CERTYFIKATY

Agata Proch

Agata Proch

asystentka stomatologiczna

Jestem dyplomowaną asystentką stomatologiczną. Swoją pracę wykonuję z pasją i zaangażowaniem. Zależy mi na zadowoleniu i pacjenta i lekarza. W gabinecie asystuję przy zabiegach protetycznych, chirurgicznych oraz ortodontycznych. W czerwcu 2019 otrzymam dyplom technika masażysty. Biorę udział w kursach z terapii manualnej oraz rehabilitacji układu stomatognatycznego i prawidłowej okluzji. Uwielbiam jazdę na rolkach i pracę w Zespole Medycznym ” Z Wieży Dentysta”.

ZOBACZ CERTYFIKATY

ZESPÓŁ ANESTEZJOLOGICZNY

Wojciech Piotrowicz

Lek. Med. Wojciech Piotrowicz

specjalista anestezjologii i intensywnej terapii

Od ponad 20 lat jestem związany ze Szpitalem Specjalistycznym w Wejherowie, gdzie pracuję w Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii. Tytuł specjalisty uzyskałem w 2007 roku. Oprócz anestezjologii, zajmuję się żywieniem klinicznym. Prowadzę Szpitalny Zespół Leczenia Żywieniowego. W 2018 ukończyłem studia podyplomowe w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego kierunek: „Żywienie kliniczne i opieka metaboliczna”.
Moimi pozamedycznymi pasjami są podróże, muzyka i literatura fantastyczna.

Krystyna Wicka - Iwinska - CRISTAL

Krystyna Wicka – Iwińska

pielęgniarka anestezjologiczna, specjalistka pielęgniarstwa anestezjologicznego oraz intensywnej opieki

W czerwcu 2019 roku obroni tytuł magistra, pracuje na oddziale w Szpitalu w Wejherowie.
Lubi wyzwania, adrenalinę, chętnie się uczy.

Joanna Pietrzak - HUSTON

Joanna Pietrzak

pielęgniarka anestezjologiczna

Posiada wieloletnie doświadczenie na Oddziale Zabiegowym i Intensywnej Opieki w Szpitalu Wejherowskim.
Specjalistka pielęgniarstwa anestezjologicznego, wkrótce magister w zawodzie !
Zakochana w swojej pracy.

RECEPCJA

B. Smarzyńska

Beata Smarzyńska

kierownik recepcji, asystentka stomatologiczna

Dyplomowana asystentka stomatologiczna. Sprawnie komunikuje się z każdym pacjentem. Potrafi stworzyć atmosferę komfortu i bezpieczeństwa. Jest otwartą i życzliwą osobą. Stanowi wsparcie dla całego zespołu Dentysty Z Wieży.

Lucyna Kopitzka 2

Lucyna Kopitzka

Kocham słońce i wiatr. Lubię ludzi i działanie. Jestem energiczna i wesoła.

G. Kozak-Tarapacz

Grażyna Kozak-Tarapacz

recepcjonistka, asystentka stomatologiczna

Ukończyła Wyższą Szkołę Administracji i Biznesu w Gdyni, na Wydziale Zarządzania i Marketingu w 2008r. oraz szkołę dla asysty stomatologicznej. Przez ponad 30 lat jej ścieżka zawodowa związana była z bankowością i finansami. Jedną z jaśniejszych stron w jej dotychczasowej pracy zawodowej byli Klienci, z którymi ma świetny kontakt. Największą satysfakcję w tej pracy przynosi jej zadowolenie Pacjenta.

Joanna Domnik

Joanna Domnik

recepcjonistka

Do Zespołu dołączyłam niedawno, ale w Służbie Zdrowia pracuję od wielu lat. Przez kilka lat byłam Pełnomocnikiem Rzecznika ds. Pacjenta. Lubię pracę z ludźmi. Jestem sumienna i życzliwa. Najważniejsze dla mnie jest to, aby każdy pacjent wychodził z gabinetu z uśmiechem na ustach, bo ja tak każdego witam i żegnam.

p Anna

Anna Tarnowska

pielęgniarka z wieloletnim stażem, współpracowała z pacjentem i pomagała działać sprawnie recepcji…

Na zawsze w naszej pamięci

FARMACEUCI

Malgorzata Ryszawa

Małgorzata Abraham-Ryszawa

mgr farmacji, specjalista farmacji szpitalnej

Pracuję w Aptece Szpitalnej w Szpitalu Specjalistycznym w Wejherowie. Praca w szpitalu daje mi możliwość współpracy z innymi zawodami medycznymi oraz najnowszą wiedzę o lekach i leczeniu. Poza farmacją interesuję się medycznymi systemami informatycznymi. W 2017 r. ukończyłam studia podyplomowe „Zarządzenie Podmiotami Leczniczymi” na SGH.
Poza pracą jestem miłośniczką książek, kina i teatru.