Dziękujemy za piękne wizyty u p. Doktor Labuda.

/Zuzia, Natalia, Lilianna/

Wdzięczny za wieloletnią życzliwość i troskę o moje uzębienie z największą radością poświeciłem nowe gabinety p. Janiny z życzeniami Bożego Błogosławieństwa na wiele następnych lat pracy i służby dla wszystkich potrzebujących Pani pomocy. Niech będzie to gabinet ulgi i radości. Św. Apolonia miej ich w swojej opiece.

/Ks. Stanisław/

Miło, pięknie, sympatycznie leczymy ząbki systematycznie.
Niech tak zlecą długie lata z pięknym uśmiechem dzięki Pani Jance do końca świata.

/Stałe pacjentki Wioleta Milewczyk, Balbina Milewczyk/

Cudowne gabinety, miła obsługa zachęcająca do leczenia. Będę korzystać dalej z wielką przyjemnością. Życzę wielu pacjentów zadowolonych z usług dentystycznych.

/Urszula Jeka/

Byłam tutaj 2 razy fajnie było! Jest tutaj genialny personel, panie dentystki genialne! A teraz wiem,że najlepszy dentysta jest tu. W moim mieście nie ma takiego dentysty:) Jesteście najlepszą ekipą na świecie! Kocham tego dentystę! U Was nigdy nie płaczę z bólu! Ps. p. Janina jest najlepsza!

/Nikola Karaś z Katowic/

Władysławowo to piękne miejsce, wspaniałe plaż, morze i wielki skarb… Tym skarbem jest nasza kochana Pani Doktor Janinka i jej wspaniały personel! Gdy mijamy progi gabinetu, wita nas wielka serdeczność i uśmiech. Chcemy bardzo podziękować za wielkie serce, życzliwość i piękne uśmiechy, które mamy dzięki Wam. Niech dalej z tego miejsca emanuje pozytywna energia. Dziękujemy za wszystko i do zobaczenia za rok, jak co rok:)

/pacjenci ze Śląska/

Serdeczne podziękowania dla całego zespołu, a w szczególności dla Pana Doktora Mohameda Atouna oraz jego asystentki Pani Iwony. Strach przed dentystą w tym Gabinecie nie istnieje.

/Olesia Frączek/