seniorzy główne

Zmień rozmiar tekstu: A A A+

Seniorzy w gabinecie to dla naszego zespołu Pacjenci Uprzywilejowani. Uruchamiamy cały zasób cierpliwości, wyrozumiałości i spokoju. Pragniemy, aby senior w naszych gabinetach Dentysty z Wieży czuł się ważny i potrzebny. Potrafimy zapewnić komfort żucia poprzez odpowiednie dopasowanie uzupełnień protetycznych dla różnych potrzeb. Wszystkie prace są konsultowane z dentystą specjalizującym się w protetyce oraz wykonywane w najlepszych laboratoriach protetycznych w regionie i kraju.

Wierzymy, że jakość życia i żucia jest ważna dla każdego człowieka na każdym etapie jego życia. Każdy z nas, przekraczając magiczną 50. rocznicę urodzin, zasługuje na komfort jedzenia tego, na co ma ochotę. Dobre uzupełnienie protetyczne jest niewidoczne dla najbliższego otoczenia.

A jeśli nie są Państwu potrzebne „trzecie zęby”, pomożemy pielęgnować te, które najpiękniej pokażą zadbany uśmiech seniora. Jesień życia to przecież radość i druga młodość! Nie krępujmy jej niepotrzebnie brakiem zębów czy źle dopasowaną, utrudniającą życie protezą. Dbajmy o higienę, przeprowadzajmy badania kontrolne, oczyszczajmy zęby ze złogów/osadu i walczmy wspólnie o zdrowy uśmiech.