pacjent z bólem 2

Pacjent bólowy jest dla naszego zespołu medycznego priorytetowym. Profesjonalny dentysta jest taką osobą, która dba o komfort leczenia nie tylko w sytuacji przyjęć planowych, lecz przede wszystkim wtedy, kiedy tego najbardziej potrzebuje Pacjent – w bólu i cierpieniu. Dla wszystkich Pacjentów w bólu proponujemy następujące postępowanie:

1. Ból utrzymuje się od kilku dni, jest na poziomie trudnym do utrzymania: nie zwlekaj! Zgłoś się osobiście do naszego gabinetu Z Wieży Dentysta. W recepcji uzyskasz informację o tym, że lekarz dentysta przyjmie Cię, choć w niektórych przypadkach zapewne trzeba będzie poczekać. Na pewno przyniesiemy ulgę i profesjonalnie pomożemy zlikwidować problem i usunąć cierpienie.

2. Ból jest ćmiący, pojawił się dzisiaj, wyraźnie doskwiera. Koniecznie zgłoś się do gabinetu Z Wieży Dentysta, a najlepiej przed przybyciem do gabinetu zadzwoń. Profesjonalna i życzliwa recepcjonistka powie Ci, o której dokładnie przyjść na wizytę, dłuższą lub krótszą. Na pewno pomożemy w trudnej bólowej sytuacji.

Pamiętaj, że sytuacje nagłe mogą zdarzyć się każdemu. Twój Dentysta opiekuje się Tobą zawsze, by Twoje samopoczucie było doskonałe, a zdrowy uśmiech zawsze był obecny w Twoim życiu.

W okresie zagrożenia COVID-19 Pacjenci z bólem przyjmowani są w pierwszym wolnym terminie.