SZANOWNI PACJENCI, od 30.05. do 02.06.2024 r. nasza klinika będzie nieczynna.

Praca

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

Rzuć pracę, która zjada Twój czas i energię. Nie wsłuchuj się w głos dziwnych szefów. Nie tułaj się po miejscach gdzie nie możesz rozwinąć skrzydeł.

POSTAW NA ROZWÓJ!

Dołącz do naszego interdyscyplinarnego zespołu specjalistów Kliniki „Z Wieży”. Ukoimy Twoje poszarpane nerwy, damy poczucie bezpieczeństwa. Podzielimy się wiedzą. Nauczymy jak kompleksowo zająć się Pacjentem od ortodoncji do protetyki na implantach.

poszukujemy:

  • LEKARZ STOMATOLOG
  • Lekarz protetyk
  • lekarz endodonta

OCZEKUJEMY:

  • min rocznego doświadczenia
  • dyspozycyjności min 2 dni w tyg
  • nastawienia na pozytywną atmosferę i współpracę w zespole
  • zaangażowania i empatii
  • chęci rozwoju
  • rzetelności
  • nie wymagamy specjalizacji, stawiamy na doświadczenie i umiejętności (chętnie protetyka i endo)

Czeka na Ciebie:

  • siedem nowocześnie wyposażonych stanowisk pracy z Bee-filem, Reciprokiem, mikroskopami Kaps lub Leica
  • pracownia radiologiczna z tomografią OPG,CEF, 3D
  • blok do zabiegów w narkozie
  • szkolenia wewnętrzne dla lekarzy endo, CAD-CAM
  • stały mentoring i opieka doświadczonych kolegów
  • stały grafik z pełnym obłożeniem wyłącznie prywatnych pacjentów
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • profesjonalne opiekunki pacjentów
  • dla tych z Was, którzy chcą związać się z nami w pełnym wymiarze czekają profity
  • zapewniamy mieszkanie służbowe z widokiem na morze dla lekarza, który zdecyduje się na pracę u nas od pon-pt
  • noclegi dla lekarzy dojeżdżających
  • wspólne imprezy firmowe

DO TWOICH OBOWIĄZKÓW NALEŻEĆ BĘDZIE:

  • kompleksowa opieka nad Pacjentem
  • dbałość o zachowanie wysokich standardów medycznych w Klinice z Wieży

  • LEKARZ Pasjonat ortodoncji
    i nie tylko
Zatrudnimy dentystę – pasjonata ortodoncji, do przejęcia części prac ortodontycznych. Początek – staż odpłatny z pełnym przyuczeniem. Następnie stała współpraca na minimum rok, chętnie więcej. Przy większym doświadczeniu ortodontycznym – umowa bądź umowa o współpracę.

OPIs stanowiska

  • praca z dużą ilością pacjentów – aparaty stałe i ruchome
  • tylko prywatnie
  • przyjazna atmosfera pracy
  • cenna nauka i odpowiednia płaca
  • bardzo dobre warunki socjalne oraz pracy – doskonałe wyposażenie
  • gabinet z bardzo dobrą opinią na lokalnym rynku
  • dla osób chcących się przeprowadzić – możliwe zamieszkanie i praca 4-5 dni w tygodniu
  • praca cały rok
Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi przez nas kandydatami, którzy prześlą nam swoje CV. Prosimy o zaznaczenie na jakich warunkach byłaby możliwa współpraca w układzie ilości pracy w tygodniu. Z lekarzami będziemy kontaktować się mailowo lub telefonicznie.
ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA APLIKACJI
możesz również pozostawić
NAM SWÓJ KONTAKT.
ZADZWONIMY W CELU
DOPRECYZOWANIA SZCZEGÓŁÓW.
W związku z nowym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych, prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli:

*Wyrażam zgodę na:
przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych, Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Z Wieży Dentysta” Janina Dziarnowska, ul. Rybacka 8b lok. U4 84-120 Władysławowo, NIP: 587-128-90-70
• na potrzeby przeprowadzania procesu rekrutacji na stanowisko asysta stomatologiczna w zakresie szerszym niż wynikający z przepisów prawa pracy (art. 221 ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeks pracy);
• na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych Powyższa klauzula może mieć formę oświadczenia składanego w formie elektronicznej, dokumentu podpisanego przez kandydata i przesłanego wraz z CV lub klauzuli umieszczonej w CV (przy czym wyrażenie zgody na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych nie jest warunkiem możliwości ubiegania się o określone stanowisko).
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

KONTAKT

Dentysta z Wieży
ul. Rybacka 8B lok. U4 i U5
84-120 Władysławowo
Godziny otwarcia
pon - pt: 8:00 - 20:00
sob: 8:00 - 14:00

udogodnienia

PARKING
wifi
klimatyzacja
płatność kartą
strefa dla dzieci
powered by getknow