SZANOWNI PACJENCI, od 30.05. do 02.06.2024 r. nasza klinika będzie nieczynna.

Stomatolog Puck

Klinika stomatologiczna Z Wieży oferuje szeroki katalog zabiegów stomatologicznych. Wykwalifikowani dentyści, z których usług skorzystać mogą także m.in. pacjenci z Pucka, zajmują się zarówno doraźnym leczeniem bólu, jak i zapewnia profesjonalne usługi z zakresu np. endodoncji, ortodoncji, implantologii, dermatologii, czy periodontologii. Nasz gabinet to miejsce, gdzie dorośli oraz najmłodsi Pacjenci otrzymają pomoc, jakiej potrzebują. Należy zaznaczyć, że oferujemy leczenie wykonywane prywatnie.

Znajdziesz tu dentystów z różnych specjalizacji, w tym ortodontów, implantologów i chirurgów. Mamy szerokie doświadczenie w swojej pracy, dzięki czemu zapewniamy Pacjentom efektywne leczenie stomatologiczne w komfortowych warunkach. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, pozwalającym na dogłębną diagnostykę (w tym szczegółowe i nowoczesne zdjęcia RTG, 3D, CBCT), jak i wykonanie nawet złożonych zabiegów. Dzięki temu jesteśmy gotowi udzielić pomocy także przy bardziej skomplikowanych dolegliwościach związanych z uzębieniem.

Stomatologia dla mieszkańców Pucka

Proponujemy leczenie w zakresie różnych specjalizacji. Jeśli potrzebny Państwu dobry stomatolog w Pucku lub okolicach, który oferuje nie tylko podstawowe usługi, takie jak badania profilaktyczne czy leczenie bólu, ale i m.in.:
  • ortodoncję,
  • periodontologię
  • protetykę lub implantologię,
  • zabiegi chirurgiczne,
  • leczenie endodontyczne (z użyciem mikroskopu),
  • wybielanie zębów,
  • i inne
  Gabinet Z Wieży, mieszczący się we Władysławowie, jest nowoczesnym miejscem dla wymagających osób. Ponadto nasi Pacjenci mają możliwość skorzystania z leczenia ortodontycznego. Wykwalifikowany ortodonta przygotuje cały plan leczenia w celu skutecznego skorygowania wad zgryzu, mających wymiar nie tylko estetyczny, ale i funkcjonalny. Przed założeniem aparatu korekcyjnego, dentysta dokona dokładnej diagnostyki z pomocą dostępnej w gabinecie aparatury RTG, CBCT, 3D, która pozwala lepiej zaplanować korekcję uzębienia.

Dentysta Puck

Dbamy również o to, aby zachęcić Pacjentów do korzystania z usług stomatologów. Tworzymy przyjazną atmosferę, abyś zapamiętał dentystę jako lekarza, który niesie pomoc i nie trzeba się go bać. Pokazujemy im też, jak prawidłowo dbać o higienę jamy ustnej.

Wiemy także, jak wiele znaczy ładny uśmiech. Dlatego Pacjenci mają do wyboru usługi, jakie pozwolą go rozświetlić i sprawić, że będzie cieszył zarówno jego właściciela, jak i jego otoczenie. Wśród proponowanych zabiegów dostępne jest m.in. wykonanie licówek oraz wybielanie zębów.

Jeśli więc poszukujesz pomocy stomatologicznej prywatnie, zachęcamy do zapoznania się z prezentowaną ofertą. Chętnie udzielimy również odpowiedzi dotyczących świadczonych usług.
KLIENCI O NAS

OPINIE

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

KONTAKT

Dentysta z Wieży
ul. Rybacka 8B lok. U4 i U5
84-120 Władysławowo
Godziny otwarcia
pon - pt: 8:00 - 20:00
sob: 8:00 - 14:00

udogodnienia

PARKING
wifi
klimatyzacja
udogodnienia
płatność kartą
strefa dla dzieci
powered by getknow