wybielanie zębów

Piękne zęby są marzeniem każdego. Szczęśliwi ci, których natura obdarzyła śnieżnobiałym uśmiechem i którzy nie muszą martwić się o estetykę swego uzębienia. Jednak są i tacy, którzy z różnych powodów chcieliby zdecydować się na wybielanie zębów. Sposobów jest co najmniej kilka i nie każdy z nich wymaga wizyty u stomatologa, która dla wielu stanowi nie lada wyzwanie. Nie ma wątpliwości co do tego, że tylko zabieg wykonany przez wysoko wykwalifikowanego eksperta wiąże się z uzyskaniem oczekiwanych efektów. Fachowy sprzęt oraz odpowiednie, nieustannie rozwijane umiejętności stomatologa są gwarantem trwałości rezultatów oraz zadowolenia Pacjenta.

Metody wybielania

Gabinet dentystyczny Z Wieży we Władysławowie specjalizuje się w wybielaniu zębów dwiema metodami, z których stomatolog pomoże dobrać tę bardziej dostosowaną do Państwa oczekiwań.

Pierwsza z nich opiera się na stosowaniu nakładek. Wówczas wizyta u stomatologa służy głównie wykonaniu wycisku zębów, dzięki któremu można dokładnie dopasować nakładki do ich kształtu oraz budowy. Aby uzyskać efekt białego uśmiechu, noszone na zębach nakładki (wystarczą cztery godziny w ciągu doby, aby zauważyć zmianę) należy codziennie smarować odpowiednim żelem. Okres stosowania nakładek zostanie indywidualnie określony przez lekarza podczas wizyty.

Druga metoda wybielania jest nieco kosztowniejsza, ale też o wiele bardziej efektowna. Zabieg polega na naniesieniu na zęby żelu, a następnie naświetlaniu go za pomocą odpowiednich lamp. Aktywowana substancja poprzez szkliwo dostaje się aż do zębiny, dzięki czemu nieskazitelna biel zębów może utrzymywać się aż do dwóch lat. Skuteczność zabiegu może zostać zwiększona poprzez prowadzenie zdrowego stylu życia. Stomatolog udzieli Państwu fachowych porad dotyczących tego, których produktów spożywczych należy unikać ze względu na ich niekorzystny wpływ na barwę naszych zębów.

Zachęcamy do wizyty

Zainteresowanych wybielaniem zębów we Władysławowie zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia terminu wizyty w naszym gabinecie Z Wieży.