SZANOWNI PACJENCI, od 30.05. do 02.06.2024 r. nasza klinika będzie nieczynna.

Stomatolog Jastrzębia Góra

W Klinice Z Wieży, oferującej profesjonalne usługi stomatologiczne, również mieszkańcom Jastrzębiej Góry, znajdziesz pomoc, jakiej potrzebujesz. Doraźną, gdy pojawia się nagły ból, jak i kompleksową, obejmującą m.in. leczenie wraz z diagnostyką RTG. Jako doświadczony zespół stomatologów o różnych specjalizacjach, troszczymy się o to, aby każdy Pacjent miał pewność, że znajduje się pod opieką profesjonalistów, dbających nie tylko o efektywność leczenia, ale i o komfort.

Proponowane usługi świadczymy wyłącznie prywatnie. Dzięki temu możemy dotrzeć do szerszego grona wymagających profesjonalnej opieki, jaką zapewni tylko dobry dentysta. Jeśli więc potrzebna Ci pomoc doraźna lub też szukasz bardziej wyspecjalizowanych usług, jakie oferuje m.in. wykwalifikowany ortodonta – w gabinecie Z Wieży otrzymasz to, czego oczekujesz.

Stomatologia dla mieszkańców Jastrzębiej Góry

Choć mamy siedzibę we Władysławowie, jesteśmy otwarci także dla Pacjentów z Jastrzębiej Góry. Każdy nasz stomatolog to profesjonalista, który stale się rozwija, by zaproponować Ci najwyższej klasy usługi stomatologiczne. Dzięki szerokiej specjalizacji lekarzy zapewniamy zabiegi m.in. z zakresu stomatologii zachowawczej, jak i chirurgii dentystycznej. W zespole Kliniki Z Wieży są też doświadczeni ortodonci i protetycy. Dokładne leczenie nie obejdzie się bez dobrej diagnostyki – dysponujemy nowoczesnym sprzętem, w tym pracownią RTG pozwalającą dokładnie określić problem oraz jego skalę.

Dentysta Jastrzębia Góra

Dbamy o to, aby zachęcić Pacjentów do korzystania z usług naszych stomatologów. Tworzymy przyjazną atmosferę, abyście zapamiętali dentystę jako lekarza, który niesie pomoc i nie trzeba się go bać. Pokazujemy też, jak prawidłowo dbać o higienę jamy ustnej.

Wiemy także, jak wiele znaczy ładny uśmiech. Dlatego Pacjenci mają do wyboru usługi, które pozwolą go rozświetlić i sprawić, że będzie cieszył zarówno właściciela, jak i jego otoczenie. Wśród proponowanych zabiegów dostępne jest m.in. wykonanie licówek oraz wybielanie zębów.

Jeśli więc poszukujesz pomocy stomatologicznej prywatnie, zachęcamy do zapoznania się z prezentowaną ofertą. Chętnie udzielimy również odpowiedzi dotyczących świadczonych usług.
KLIENCI O NAS

OPINIE

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

KONTAKT

Dentysta z Wieży
ul. Rybacka 8B lok. U4 i U5
84-120 Władysławowo
Godziny otwarcia
pon - pt: 8:00 - 20:00
sob: 8:00 - 14:00

udogodnienia

PARKING
wifi
klimatyzacja
udogodnienia
płatność kartą
strefa dla dzieci
powered by getknow